Opravy strunných nástrojů, servis hudebních aparatur. Výroba kabelů ( Mogami, Sommer Cable + konektory Neutrik ) – tel.776824000

Záruční a pozáruční servis u nás zakoupených nástrojů samozřejmostí.

Nabízíme seřízení a opravy elektrických i akustických kytar a baskytar. Drobné opravy ostatních strunných a smyčcových nástrojů.

Provádíme také servis ozvučovacích aparatur, v případě potřeby přímo u zákazníka.

Vyrábíme kabely na zakázku, používáme německé kabely Sommer Cable a konektory Neutrik – Made in Liechtenstein

Kytarové kabely vyrábíme i z nejlepších kabelů na světě – japonské značky MOGAMI ! Přijďte si vyzkoušet rozdíl mezi standartně používaným kabelem a kabelem MOGAMI.

PROČ MOGAMI?

Prakticky skoro všechna proslulá nahrávací studia jsou zapojená kabely Mogami, což znamená, že téměr všechna hudba, kterou posloucháte prošla kabely Mogami – od Fleetwood Mac po Foo Fighters, od Prince po Pearl Jam, a mnoha dalších.
Proč tedy tolik proslulých umělců a studií dává přednost kabelům Mogami? Odpověď je jednoduchá, Mogami je bezkonkurenční pro svoji preciznost, extrémně nízký šum a rušení, snadnou instalaci, ohebnost a nejvyšší kvalitu. Proto jak profesionálové tak i zvukoví nadšenci hovoří o neskutečné průzračnosti a tichém pozadí kabelů Mogami.

KVALITA MOGAMI

Mogami, to je nekompromisní postoj ke kvalitě, integritě a etickým obchodním principům. Každý metr kabelu je vyroben v Japonsku ve městě Nagano pod přímou kontrolou zakladatele firmy, který stále každodenně pracuje. Mogami jako skutečný profesionál, odmítá dělat jakékoli kompromisy na úkor kvality a nikdy nekopíruje výrobky druhých. Zatímco, v dnešním globálním světě je často nemožné vědět kde je tím skutečným výrobcem značkových kabelů nebo jiných výrobků. Mogami kompletně kontroluje výrobu a vývoj a nikdy by nepoužil „tichého subdodavatele“ jako výrobce svých produktů. Každý výrobek je certifikován a splňuje velmi přísné specifikace, které jsou veřejně dostupné a ověřitelné. Proto ve výrobcích Mogami nejsou žádné „tajné ingredience“ nebo mysticismus, který by způsoboval špičkovou zvukovou a technickou kvalitu. Ta je založena na vysokém know-how materiálu a výrobním procesu. Mogami, navíc také podporuje zodpovědné výrobní procesy a je první kabelovou firmou na světě, která splňovala požadavky RoHS u všech svých výrobků.

HISTORIE MOGAMI

Historie Mogami začala před mnoha desetiletími, kdy vědci z Mogami začali s výzkumem vlivů a rozdílů ve zvukovém signálu, který prochází kabelem.Výsledky výzkumu byly převratné a také kontroverzní, protože většina inženýrů a zvukařů měla v té době za to, že všechny kabely zní stejně. Tento přístup Mogami k tomuto tématu byl tehdy zcela unikátní. Mogami dále investovali mnoho let do výzkumu nízkotraťového transferu signálu. Výsledky tohoto výzkumu vedly k vyvinutí Mogami Neglex, který je bází většiny Mogami kabelů, jejichž kvalita a výsledky změnily postoj celé branže.

FILOSOFIE MOGAMI

Mogami má jasnou filosofii. Navrhnout kabely, které mají nejpřesnější přenos signálu. I když to může vypadat jako samozřejmost, ve skutečnosti hodně výrobců mění barvu svých kabelů podle toho, co oni považují za „nejlepší zvuk“.Problém takovéhoto zabarvování zvuku je v tom, že způsobené zkreslení pernamentně mění signál, který prochází kabelem. Tyhle typy zkreslení sice můžou vylepšit některé nedostatky ve zvukovém zařízení v určitém frekvenčním pásmu, ale zároveň je zhoršují v jiném. Výsledkem je, že esence originálního signálu je navždy ztracena.
Neexistuje žádný zázračný recept na úspěšný design kabelu. Design nejvyšší kvality je kombinace faktorů jako je kvalita a typ vodiče, dielektrikum, geometrie vodičů a stínění, ohebnost vnější bužírky, společně s „fanatickým“ přístupem ke kvalitě výrobku. Pouze technická expertíza společně s mnohaletými zkušenostmi může vést ke špičkovým výsledkům, které předčí ty běžné.